Мероприятия с участием ФК БАТЭ

Обсуждение матчей команды, игроков, тренеров, руководства и т.д.
kuzbass-63

Re: Мероприятия с участием ФК БАТЭ

Сообщение kuzbass-63 » 06 сен 2016, 20:44

SomeKindOfMonster писал(а):Ребята, ну что вы под эту крышку унитаза - в коморку некого Рино - суетесь и сюда это все выносите ? ;) Мало сцыкливых собачонок, которые вертятся возле нашего клуба? Да их тысячи.
Сам пересказывал 2м форумчанам содержание встречи, так вот, оказалось, сделать это было непросто. Ибо первые 3.5 часа разговор шел в таком широком русле - сразу и обо всем, что и не припомнишь всех деталей. Проще отвечать на конкретные вопросы.
Про Дмитраницу - Капский лишь сказал, что он в клубе не по блату, остальное загадка :) Эту тему он затронул сам. Прямого вопроса на этот счет у болельщиков не было.
На пример я на работе одному из болельщиков, который элементарно в субботу работал, в течении двух дней рассказал о чем шел разговор.

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 07 сен 2016, 01:25

ребята ну зачем здесь разводить срач. у каждого же своё мнение в том числе и у меня

ну что Вы прицепились к человеку. у каждого могут быть свои причины отсутствия-присутствия
поймите я никого не защищаю . но что такое наезд знаю не по наслышке
не ужели ни о чём другом писать нельзя

Nikro

Сообщение Nikro » 07 сен 2016, 10:47

А я вот хочу сказать ещё раз отдельное спасибо Виктору за вчерашнюю возможность посетить матч. Море эмоций, да еще и майка на халяву. Кругом профит. Спасибо.

viktar

Сообщение viktar » 07 сен 2016, 13:29

Няма за што ;)
А майка не на халяву, а плата за рэкламную пляцоўку ў вас на спіне ))

seregak_borisov

Сообщение seregak_borisov » 07 сен 2016, 19:26

viktar писал(а):Няма за што ;)
О, так учитывая, что я надел ее под куртку, то халявная)

Nikro

Сообщение Nikro » 07 сен 2016, 21:27

viktar писал(а):Няма за што ;)
Кстати про майки раз уж зашел разговор - супруга работает в Марк Формэль ( брэнд одежды такой) так вот они выпустили весьма годные майки, байки, трико с лого и всякой лабудой про динамо минск. Что самое прикольное, так это то что данные майки-байки весьма активно раскупаются в Борисове. А самое прикольное что часть сделана на маленьких ребят - как раз 6-8 лет.... на физкультуру что б покупали. И покупают ведь.

Валерьевич Александр

Сообщение Валерьевич Александр » 15 сен 2016, 12:27

Глядя на работу Бережкова в АБФФ сразу приходит мысль, что именно такого специалиста не хватает нашему клубу.

SomeKindOfMonster

Сообщение SomeKindOfMonster » 15 сен 2016, 16:22

Без глобальных выводов, просто действительно приятно наблюдать эту "движуху" вокруг сборной.
http://by.tribuna.com/tribuna/blogs/abf ... 51093.html
Вот просмотр выездного матча замутили. Казалось бы, банальный ход, но реализация стоящая - по задумке. Схожу, оценю по факту :)

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 15 сен 2016, 19:28

Андрей вот и я давно за это бьюсь с менеджментом . ну ребята простая истина -ФУТБОЛ ДЛЯ НАРОДА
а Петрович МОЛОДЦА, соскучился по работе
АБФФ благодаря Владимиру Петровичу на ПРАВИЛЬНОМ пути ; нет ХЛЕБА-дайте ЗРЕЛИЩ по нормальной цене , а наш менеджмент СПИТ

kuzbass-63

Сообщение kuzbass-63 » 15 сен 2016, 22:37

intersum писал(а):Андрей вот и я давно за это бьюсь с менеджментом . ну ребята простая истина -ФУТБОЛ ДЛЯ НАРОДА
а Петрович МОЛОДЦА, соскучился по работе
АБФФ благодаря Владимиру Петровичу на ПРАВИЛЬНОМ пути ; нет ХЛЕБА-дайте ЗРЕЛИЩ по нормальной цене , а наш менеджмент СПИТ
Наш менеджмент деньги получает, а не зарабатывает. А получать и зарабатывать - это вообще-то не одно и то же. Ты-же на встрече сказал одному офисному, что ОН не выполнял свои прямые обязанности.

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 15 сен 2016, 23:08

ну не могу я за ними бегать . а ты правильно заметил , что получать и зарабатывать-это ни одно и тоже

viktar

Сообщение viktar » 16 сен 2016, 00:05

Угу, "офисный" - гэта быў я. Сяргея чамусьці не зацікавіла, якія абавязкі я выконваў у той час, калі ён жадаў мяне бачыць каля сябе. А я перадаваў квіткі тым людзям, якія іх замовілі, але не здолелі забраць загадзя. Улічваючы, што паліцыя перакрыла ўсе падыходы да арэны, набегаў я вакол стадыёна не адзін кіламетр. А там яшчэ і корак на прылягаючых вуліцах утварыўся... Але не кідаць жа людзей, якія прыехалі падтрымаць БАТЭ ў іншую краіну. І такая сітуацыя, нажаль, даволі частая на нашых еўравыездах. Для прыкладу, калі мы гулялі ў Лілі, на стадыён патрапіў толькі ў перапынку матча (вырашаў пытанні па квіткіх для заўзятараў, якія спазніліся, едучы з Германіі). Дык вось, зайшоў я на трыбуны і ледзь не ашалеў, калі ўбачыў на табло 3:0 на нашу карысць... Да Ромы была Барселона, і там мне прыйшлося ўвогуле стаць сапраўдным касірам, бо каталонцы адмовілася прадстаўляць свайго супрацоўніка для рэалізацыі квіткоў праз касу нашым заўзятарам. Маўляў, такія вось у іх правілы і законы. Такім чынам, першы раз у жыцці выступіў у такой ролі (а мне сапраўды прыйшлося сесці ў касу), і адразу на 11+ тысяч еўра "нагандляваў". Гэтыя некалькі гадзіны "гандлю" каштавалі мне, я думаю, мінімум некалькіх месяцаў майго жыцця. І на стадыёне я апынуўся таксама толькі ў перапынку матча. Каля заўзятараў у гэты час быў Андрэй Вашкевіч, але і ў яго не заўсёды ёсць такая магчымасць. А былі гульні, як з Вікторыяй у Празе, напрыклад, калі я ўвогуле на трыбуне быў можа 5-10 хвілін матча.

Гэта не апраўданне, бо калі ёсць незадаволеныя, значыць нешта сапраўды было не так, як мае быць. Проста канстатую факты. Прабачце мяне за касякі. І ведаеш што, Сяргей? Гэта ніякім чынам не паўплывае на тое, колькі я зараб..., прабачце, атрымліваю, але на парадак часцей мяне людзі дзякавалі за тое, што я дапамагаў ім вырашыць іх пытанні і праблемы. Так, гэта была мая праца, але і да яе можна ставіцца па-рознаму. Мне за яе не сорамна. Гэта маё і застанецца са мной і тады, калі я ўжо не буду працаваць у клубе і ізноў стану простым заўзятарам. Усе гэтыя людзі (сотні? тысячы? :) ), з якімі мне пашчасціла пасупрацоўнічаць за гэтыя 7 год.

Выбачайце за шматлітар. Нешта накаціла пад вечар :)

Валерьевич Александр

Сообщение Валерьевич Александр » 16 сен 2016, 00:39

Честно говоря, до сих пор не понимаю, чего Сергей доколебался до Вити из-за этой Ромы. Вроде, все кто хотел попали на сектор. Какие могут быть вопросы по этому поводу?

kuzmich84

Сообщение kuzmich84 » 16 сен 2016, 01:27

viktar писал(а):Угу, "офисный" - гэта быў я. Сяргея чамусьці не зацікавіла, якія абавязкі я выконваў у той час, калі ён жадаў мяне бачыць каля сябе. А я перадаваў квіткі тым людзям, якія іх замовілі, але не здолелі забраць загадзя. Улічваючы, што паліцыя перакрыла ўсе падыходы да арэны, набегаў я вакол стадыёна не адзін кіламетр. А там яшчэ і корак на прылягаючых вуліцах утварыўся... Але не кідаць жа людзей, якія прыехалі падтрымаць БАТЭ ў іншую краіну. І такая сітуацыя, нажаль, даволі частая на нашых еўравыездах. Для прыкладу, калі мы гулялі ў Лілі, на стадыён патрапіў толькі ў перапынку матча (вырашаў пытанні па квіткіх для заўзятараў, якія спазніліся, едучы з Германіі). Дык вось, зайшоў я на трыбуны і ледзь не ашалеў, калі ўбачыў на табло 3:0 на нашу карысць... Да Ромы была Барселона, і там мне прыйшлося ўвогуле стаць сапраўдным касірам, бо каталонцы адмовілася прадстаўляць свайго супрацоўніка для рэалізацыі квіткоў праз касу нашым заўзятарам. Маўляў, такія вось у іх правілы і законы. Такім чынам, першы раз у жыцці выступіў у такой ролі (а мне сапраўды прыйшлося сесці ў касу), і адразу на 11+ тысяч еўра "нагандляваў". Гэтыя некалькі гадзіны "гандлю" каштавалі мне, я думаю, мінімум некалькіх месяцаў майго жыцця. І на стадыёне я апынуўся таксама толькі ў перапынку матча. Каля заўзятараў у гэты час быў Андрэй Вашкевіч, але і ў яго не заўсёды ёсць такая магчымасць. А былі гульні, як з Вікторыяй у Празе, напрыклад, калі я ўвогуле на трыбуне быў можа 5-10 хвілін матча.

Гэта не апраўданне, бо калі ёсць незадаволеныя, значыць нешта сапраўды было не так, як мае быць. Проста канстатую факты. Прабачце мяне за касякі. І ведаеш што, Сяргей? Гэта ніякім чынам не паўплывае на тое, колькі я зараб..., прабачце, атрымліваю, але на парадак часцей мяне людзі дзякавалі за тое, што я дапамагаў ім вырашыць іх пытанні і праблемы. Так, гэта была мая праца, але і да яе можна ставіцца па-рознаму. Мне за яе не сорамна. Гэта маё і застанецца са мной і тады, калі я ўжо не буду працаваць у клубе і ізноў стану простым заўзятарам. Усе гэтыя людзі (сотні? тысячы? :) ), з якімі мне пашчасціла пасупрацоўнічаць за гэтыя 7 год.

Выбачайце за шматлітар. Нешта накаціла пад вечар :)
Похожая ситуация была в Эйндховене, когда Динамо Москва играла с ПСВ на следующий день после нашей игры с Бильбао. Там тоже на кассе сидел сотрудник московского клуба

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 16 сен 2016, 08:37

Витя ну ты умный человек
задам тебе простой вопрос; вход на гостевой сектор в Риме для всех болельщиков ФК БАТЭ был один?
даже нас с Курва норд отправили туда
вот там ты и должен был быть . это повторю ещё раз твоя РАБОТА . а у людей там были проблемы
Виктор просто чаще хотелось бы тебя видеть на выезде на проходе , а за тем на секторе . РЕШАЛОВО ты наше
УДАЧИ

viktar

Сообщение viktar » 16 сен 2016, 09:55

Мне здавалася калісьці, што і ты не дурань. Я для каго ўсё напісаў? У людзей на руках не было квіткоў, яны нават да ўвахода на трыбуну (Курву) не маглі падыйсці, бо перакрылі ўваходы ў парк вакол Алімпіка. Плюс некалькі чалавек спазнялася з-за корку, які ўтварыўся на вуліцах ля стадыёна. Арыентавацца прыходзілася на нейкім шпілям/стэлам, якія былі бачныя з розных бакоў.

І чарговы раз паўтараю, не табе вырашаць, ДЗЕ я павінен быць і ШТО я павінен рабіць. Скардзіцца, канешне, можаш - гэта тваё неад'ёмнае права. З канкрэтнымі фактамі: якія/калі/у каго былі/ёсць/будуць праблемы. Безумоўна, калі там ёсць рацыянальнае зерне, усе скаргі будуць прымацца да ўвагі клубам, каб у будучыні гэтых пытанняў не паўставала.

А так, ва ЎСІХ заўзятараў, якія набываюць квіткі пра клуб, ёсць мой нумар тэлефона. Можна і папрасіць дапамогі, і пажаліцца. Пад час і пасля матча ў Рыме ніякіх скаргаў я не пачуў. Акрамя тваіх. Быццам у некага там былі нейкія праблемы. Здаецца мне, табе проста хацелася пакрасавацца, маўляў, вось глядзі, я набыў таннейшыя квіткі і здолеў прайсці на гасцявы. Але мне гэта нецікава.

Валерьевич Александр

Сообщение Валерьевич Александр » 16 сен 2016, 11:48

Витя, начались ли какие движения по линии маркетинга по результатам встречи? Допустим по гимну. Услышим ли мы гимн БАТЭ в новом сезоне?

SomeKindOfMonster

Сообщение SomeKindOfMonster » 16 сен 2016, 11:56

intersum писал(а):Витя ну ты умный человек
задам тебе простой вопрос; вход на гостевой сектор в Риме для всех болельщиков ФК БАТЭ был один?
даже нас с Курва норд отправили туда
вот там ты и должен был быть . это повторю ещё раз твоя РАБОТА . а у людей там были проблемы
Виктор просто чаще хотелось бы тебя видеть на выезде на проходе , а за тем на секторе . РЕШАЛОВО ты наше
УДАЧИ
Cергей, ну не неси ты чушь. Все, кто купил билеты на сектор, все попали. Более того, их еще забрали в Борисове. И вообще, ни разу не припомню, чтобы были какие-то косяки на евровыездах с билетами и проходом на сектор у беларусов (поляков не пускали пару раз, обидно вышло, да).
А если вы захотели сэкономить, ну это ваше право и ваши проблемы потом.

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 16 сен 2016, 13:18

Если я в чём то НЕ ПРАВ , то ИЗВИНИТЕ
но удовлетворён тем , что эта тема затронула душу и надеюсь это улучшит работу товарищей
а косяки были и будут. а присутствие представителя клуба на проходе и на трибуне я считаю должно быть ОБЯЗАТЕЛЬНО
это моё ИМХО
просто иногда надо не забывать напоминать , что проход на стадион по ДОКУМЕНТАМ
а у меня как ты знаешь ПРОБЛЕМ никогда нет. они все решаемы

SomeKindOfMonster

Сообщение SomeKindOfMonster » 16 сен 2016, 13:52

В идеале - да, должен быть сотрудник. Потому что бывает всякое. В этот раз всякое - "опоздуны", которым нужно носить билеты по Риму.
Если по сути темы, то присоединюсь к вопросу Валерича - будет какая "движуха" ? :) Невыход в ЕК не повод покрываться пылью и тиной.

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 16 сен 2016, 15:13

да и СПАСИБО тебе Виктор за нормальный, открытый разговор. ведь в споре и рождается истина
вот и встреча не зря прошла , а прислушиваться к мнению болельщиков это одна из сторон твоей работы
и пжл прошу не обижайся
да и заметь , что эту тему здесь не я затронул , а взрослый мужик КУЗБАСС , думаю ты его знаешь
лучше давай ВМЕСТЕ улучшать работу с болельщиками

viktar

Сообщение viktar » 16 сен 2016, 16:05

Услышим ли мы гимн БАТЭ в новом сезоне?
Спадзяюся, што пачуем :D
будет какая "движуха" ?
Ну вось на заўтрашні матч запланавана пэўная колькасць актывацый (конкурсы, кіккер, аўтограф-сесія Глеба, раздача сцяжкоў і інш).
Вельмі шкада, што пакуль не атрымалася дамовіцца з ДАІ наконт аўтапрабега. Была ідэя арганізаваць перад матчам з Нёманам такі масавы праезд аўто заўзятараў, упрыгожаных аўта-сцяжкамі, ж-с шарыкамі і вялікім сцягамі, ад Кароны праз увесь горад на Барысаў-Арэну. На мой погляд, гэта магло быць (і, упэўнены, будзе!) цікава і "аўтамабілістам", і тым мінакам, якія назіралі б за гэтым яркім і прыгожым жоўта-сінім картэжам. Але кіраўніцтва аўтаінспекцыі захвалявалася наконт таго, што ўтворацца "коркі" на Гагарына, і прапанавала праехаць на Арэну ад новага мікрараёна (па "генералцы"). Але які сэнс ехаць, фактычна, праз лес? Заўтра дакладна не, але ў самы бліжэйшы час, спадзяюся, ідэю рэалізуем. У каго ёсць неякія прапановы наконт гэтага мерапрыемства - калі ласка пішыце. Можна ў асабістую. Ці тэлефануйце.

МАПИД

Сообщение МАПИД » 16 сен 2016, 16:22

Хорошая идея, сам бы поучаствовал. Только вот какие пробки можно собрать на Гагарина в субботу вечером?)
Если договориться когда-нибудь получится, то участие в пробеге будет по спискам, как это обычно бывает в Борисове?

intersum
Почетный спамер форума

Сообщение intersum » 16 сен 2016, 17:25

наверное можно и сюда: http://by.tribuna.com/tribuna/blogs/adm ... 52036.html

Валерьевич Александр

Сообщение Валерьевич Александр » 16 сен 2016, 19:29

Директор департамента маркетинга и
коммуникации АБФФ Владимир Бережков в
эфире радиостанции «Радиус ФМ» рассказал о том, как связана его жизнь с БАТЭ, а также
поведал о том, какие клубы высшей лиги ему
симпатичны.

– За какой футбольный клуб болеете в Беларуси и какой вообще любимый клуб? –

Сначала суверенитета любимым клубом был
БАТЭ. БАТЭ поднимался из коллективов
физкультуры, из низших лиг. Сейчас вышел на лидирующий уровень. Это была великолепная история, которая продолжается. Эта история клуба, история, в которой я рос. В это время проходило становление моя газета «Прессбол».
В это время были многие другие эпизоды,
которые важны для меня в жизни. БАТЭ – это
моя история.

Ответить