Социальные сети и канал на YouTube

Обсуждаем сайт, форум, соц. сети, канал на YouTube и Правила форума
viktar

Re: Социальные сети и канал на YouTube

Сообщение viktar » 28 янв 2019, 13:31

Рэспект хлопцам, якія робяць відэа-замалёўкі са збораў.
Абраны добры фармат: усё легка, нефармальна, але без быдла-стайла, з-за якога я не гляджу відэа-блог, і якому, на мой асабісты погляд, не месца на афіцыйным канале клуба.
Хлопцы, так трымаць!

З майго боку толькі адзіная заўвага-прапанова. У відэа "Предсезонка. Х-й день в Белеке" усё ж-ткі дадаваць крыху тэкставай інфы, нейкіх каментароў. Пры чым, каго заўгодна - гэта можа быць і гулец, і трэнер, і доктар, не ведаю, можа супрацоўнік гатэля! )) Літаральна 3-4 сказы, такое міні падвядзенне вынікаў дня ці таго, што можа цікавага адбылося. Не абавязкова, каб там было нешта супер актуальные.
Разумею, што гэтыя пару сказаў у выніку - кусок працы для супрцоўнікаў прэс-службы, але калі атрымаецца, будзе супер.

У любым выпадку, дзякуй за тое, што робіцца. Сачыць за камандай сапраўды цікава!

NANI

Сообщение NANI » 12 мар 2019, 16:05

Здравствуйте,я хотел бы узнать можно ли поработать с клубом,в качестве ведущего на YouTube канале,вижу у вас не кто не занимается этим просто.Имеется куча идей,но нет возможности,ответьте если увидите это

Бегущий человек

Сообщение Бегущий человек » 14 мар 2019, 00:01

NANI писал(а):
12 мар 2019, 16:05
Здравствуйте,я хотел бы узнать можно ли поработать с клубом,в качестве ведущего на YouTube канале,вижу у вас не кто не занимается этим просто.Имеется куча идей,но нет возможности,ответьте если увидите это
Судя по всему, разговариваете Вы так же, как пишете...

Ответить